SEMINARIUM NOWE ŻYCIE

W DUCHU ŚWIĘTYM

16.10.2018 - 18.12.2018

CZYM JEST SEMINARIUM NOWE ŻYCIE W DUCHU ŚWIĘTYM?

Seminarium Nowe Życie w Duchu Świętym jest to forma prowadzonych przez nas dziesięciotygodniowych rekolekcji, przez które Bóg wzbudza człowieka do żywej wiary, do otwartości na działanie Ducha Świętego i przede wszystkim do nawiązania relacji z Bogiem.

Seminarium pomaga w dojrzałym, zdecydowanym i osobistym zwróceniu się ku Jezusowi Chrystusowi poprzez pogłębienie modlitwy osobistej i wspólnotowej, oraz przyjęciu osoby Ducha Świętego, Jego obecności, mocy i rozpoznaniu Jego darów jakie w nas złożył podczas Chrztu Świętego.

DLA KOGO JEST SEMINARIUM NOWE ŻYCIE W DUCHU ŚWIĘTYM?

JAK WYGLĄDA SEMINARIUM NOWE ŻYCIE W DUCHU ŚWIĘTYM?

Będą to cotygodniowe spotkania w Polskiej Parafii pod wezwaniem Jezusa Miłosiernego, we wtorki po wieczornej Mszy Świętej. Spotkania będą ropoczynać się o godzinie 20.00. W czasie Seminarium będą głoszone kerygmatyczne konferencje którym będą towarzyszyć także spotkania w grupkach dzielenia i codzienne rozważanie Słowa Bożego poprzez modlitwę z Pismem Świętym. W trakcie rekolekcji odbędzie się indywidualna modlitwa o przyjęcie darów Ducha Świętego.

 

Do każdej z grup dzielenia przypisany będzie jeden animator, oraz przygotowane będą materiały wspomagające modlitwę z Pismem Świętym. Aby przeżyć w pełni rekolekcje, zachęcamy do uczestnictwa w całości spotkań, gdyż wszystkie spotkania tworzą jedną całość. 

Jeżeli pragniesz ożywić swoją modlitwę, nie wiesz jak zacząć pogłębiać swoją relację z Bogiem, chcesz się dowiedzieć o Jego bliskości i żywym działaniu w Twoim życiu, przyjąłeś sakrament bierzmowania, należysz do wspólnoty, lub szukasz swojego miejsca w Kościele, to zapraszamy właśnie Ciebie!

JAK MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ?

Na seminarium które prowadzimy nie ma zapisów. Jeśli chcesz wziąć udział przyjdź we wtorek 16 października na godzinę 20.00! 

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Udział w Seminarium jest bezpłatny.

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!

W JAKIM TERMINIE ODBĘDZIE SIĘ  SEMINARIUM ?

Seminarium rozpocznie się we wtorek 16 października i potrwa do 18 grudnia. Spotkania będą odbywać się w każdy wtorek o godzinie 20.00 w Polskiej Parafii pod wezwaniem Jezusa Miłosiernego, 6-8 Oliver Grove, South Norwood, SE25 6EJ, Londyn. 

ŚWIADECTWA PO OSTATNIM SEMINARIUM KTÓRE PROWADZILIŚMY 

NASZE SPOTKANIA

Nasze spotkania odbywają się w każdy piątek o godzinie 20.00 w Polskiej Parafii Jezusa Miłosiernego. Zapraszamy!

ADRES

Polska parafia Jezusa Miłosiernego 

6-8 Oliver Grove

Londyn

SE25 6EJ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© Wspólnota Miłosierdzia Londyn