ŚWIADECTWA PO SEMINARIUM NOWE ŻYCIE W DUCHU ŚWIĘTYM 

„Seminarium w którym mogłem uczestniczyć wpłyneły na pozytywne myslenie o Chrystusie jako Zbawcy. Na pewno rozwineły mój światopogląd jak sie modlić i co daje mi Pan Bóg. Na pewno będę pogłebiać swoją wiarę i rozwijać swój kontakt z Bogiem. Jestem zaskoczony ile rzeczy mozna dokonać w trakcie 10 tygodni i jak dużo może się zmienić w człowieku. Cieszę się że mogę odkrywać mojego Boga na nowo przez modlitwe i sakramenty. Semianrium to otworzyło mi oczy na wiele aspektów dotyczących wspólnoty i siły jaka daje Chrystus Pan. Będę obserwował owoce które ma Bóg dla mnie w swojej chojności. Dziekuję za wszystkie spotkania w których brałem udział”.

„Seminarium Nowe Życie w Duchu Świetym było mi bardzo potrzebne przede wszystkim dlatego że nauczyłam się jak sie modlić korzystając z Pisma Świętego, co rzeczywiście pogłębiło moją relację z Bogiem, pokazało mi jak Bóg jest bliski i obecny w moim życiu i że nie jestem Mu obojętna. Fajne było to, że każdy temat był rozłożony na tydzień, dzięki temu można było na prawdę zagłębić się w dany temat. Konferencje rewelacja :) "

„To Seminarium było bardzo ważne i cenne. Zrozumiałam jak ważna jest codzienna modlitwa i lektura Pisma Świętego. Wcześniej trudno mi było znaleźć czas na modlitwę i bardzo rzadko sama zaglądałam do Pisma Świętego. Odkryłam znaczenie Ducha Świętego w codziennym zyciu wiarą. Odczułam ponownie (jak czasami wcześniej w różnych momentach życia) bliskość Boga, jego wezwanie do przyjaźni z nim. Dużo siły i światła dały mi grupki dzielenia, jestem wdzięczna wszystkim którzy otwierali się, opowiadali o swoich doświadczeniach wiary. Będzie mi na pewno brakować tych grupek. Konferencje również były bardzo życiodajne. Dziękuję wam! Chwała Panu!”

„Jestem bardzo zadowolona, że uczestniczyłam właśnie w tym Seminarium - w tym okresie z tymi ludźmi. Seminarium, wykłady i wszystko co zrobiliśmy pozwoliło mi zobaczyć wiele rzeczy z innej perspektywy. Moja relacja z Panem Bogiem przemieniła się i mój obraz Pana Boga jest inny. Jestem wdzięczna Bogu że sprowadził mnie właśnie tu".

„Pierwszy raz w życiu brałam udział w Seminarium i podchodziłam sceptycznie. Cieszę się że wytrwałam do końca, przeżyłam piękne chwile i nauczyłam się bardzo dużo. Dziękuję z całego serca organizatorom a przede wszystkim Panu Bogu”.

NASZE SPOTKANIA

Nasze spotkania odbywają się w każdy piątek o godzinie 20.00 w Polskiej Parafii Jezusa Miłosiernego. Zapraszamy!

ADRES

Polska parafia Jezusa Miłosiernego 

6-8 Oliver Grove

Londyn

SE25 6EJ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© Wspólnota Miłosierdzia Londyn