O NAS

NASZA MISJA

Jako naszą misję i cel stawiamy sobie słowa papieża Franciszka skierowane w 2014 roku do członków Odnowy w Duchu Świetym: "Oczekuję od Was, że podzielicie się z wszystkimi w Kościele łaską chrztu w Duchu Świętym. Oczekuję od Was ewangelizacji poprzez Słowo Boże, która obwieszcza, że Jezus jest żywy i kocha wszystkich ludzi, oczekuję, że dacie świadectwo ekumenizmu duchowego, tym wszystkim braciom i siostrom innych kościołów i wspólnot chrześcijańskich, wierzących w Jezusa jako Pana i Zbawcę". 

CO ROBIMY

Czujemy że Bóg powołuje nas do ewangelizacji którą na razie prowadzimy na gruncie naszej parafii. Czujemy także że Bóg powołuje nas w szczególny sposób do posługi modlitwą wstawienniczą. Co jakiś czas organizujemy także Wieczory Chwały podczas których uwielbiamy Boga w Najświętszym Sakramencie oraz prowadzimy modlitwę wstawienniczą. Wieczory Chwały przeważnie odbywają się w sobotę i rozpoczynaja się one Mszą Świętą. 

NASZE SPOTKANIA

Spotykamy się w każdy piątek o godzinie 20.00 ropoczynając nasze spotkanie adoracją Najświętszego Sakramentu, podczas której prowadzimy uwielbienie. Na każdym naszym wtorkowym spotkaniu istnieje możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej. 

Krótki film podsumowujący trzy lata
istnienia naszej Wspólnoty.
Wieczory Chwały

Nasza wspólnota powstała w lutym 2015 roku w polskiej parafi pod wezwaniem Jezusa Miłosiernego. Na samym początku była to grupa modlitewna która miała spotkania dwa razy w miesiącu podczas których istotnym elementem było uwielbianie Boga poprzez śpiew. W styczniu 2016 roku rozpoczeliśmy 10 tygodniowe seminarium Nowe Życie w Duchu Świętym które prowadzilismy przy współudziale i pomocy wspólnoty Cor Et Lumen Christi. Od tamtego momentu zaczeliśmy sie również spotykać co tydzień w każdy wtorek. Po zakończonym seminarium zawiązała się grupa Odnowy w Duchu Świętym. Ponieważ byliśmy "młodą" grupą postanowiliśmy szukać i uczyć się od bardziej doświadczonych wspólnot. Tak zrodził się pomysł na zaproszenie do nas wspólnoty "Mocni w duchu" z Łodzi. Przyjechali oni do nas po raz pierwszy w listopadzie 2016 roku, prowadząc warsztaty dla naszej wspólnoty. Od tamtej pory gościliśmy ich cztery razy za każdym razem ucząc się od nich czegoś nowego. Od samego początku istnienia naszej wspólnoty towarzyszy nam ks proboszcz Jerzy Mikrut który jest naszym duszpasterzem I opiekunem duchowym.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku
oraz nasz kanał na YouTube
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
NASZE SPOTKANIA

Nasze spotkania odbywają się w każdy piątek o godzinie 20.00 w Polskiej Parafii Jezusa Miłosiernego. Zapraszamy!

ADRES

Polska parafia Jezusa Miłosiernego 

6-8 Oliver Grove

Londyn

SE25 6EJ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

© Wspólnota Miłosierdzia Londyn